Top :. World :. Shqip :. Lajme :.
List is sorted by rating
Rating (?)
Tweets (*)
pr *
5.0
(3)
-
5
 • Agjencia e Lajmeve NOA
 • www.noa.al
 • Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës
4.5
(6)
<10
4
 • BalkanWeb
 • www.balkanweb.com
 • Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.
4.5
(4)
>4490
6
 • Kosova Sot
 • www.kosova-sot.info
 • Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.
4.2
(si*)
<10
5
4.2
(si*)
-
7
 • Lajme
 • lajme.gen.al
 • lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp
4.1
(si*)
-
4
 • Albeu.com
 • www.albeu.com
 • Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.
4.0
(5)
>860
4
 • Kuzhina Shqiptare
 • kuzhinashqiptare.com
 • Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota.
3.9
(si*)
<5
3
 • Lajme Sportive
 • www.lajmesport.com
 • LajmeSport.com eshte nje faqje e cila i dedikohet totalisht botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike
3.8
(1)
<10
3
 • Tv Shqip Live
 • www.tvshqiplive.com
 • Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free.
3.8
(si*)
-
3
Similar categories: